У Тернополі продовжують проводити заходи з виконання законодавства у міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

05 липня 2024

Інспекторами управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці спільно з представниками Управління Державної міграційної служби у Тернопільській області проведено інформаційні заходи з суб’єктами господарювання, які використовують працю найманих працівників. Інформували про правила працевлаштування іноземців та осіб без громадянства, а також про способи запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

Під час заходів посадові особи наголошували про правила перебування  в Україні, важливість та необхідність належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, а також  роз’яснювали основні зміни, які відбулись у законодавстві про працю під час воєнного стану.

Водночас фахівці Міжрегіонального управління роз’яснили про відповідальність за порушення законодавства про працю, в тому числі за використання праці неоформлених працівників. Окрім того, з метою протидії нелегальній міграції попередили роботодавців, які мають працівників-іноземців, про відповідальність в разі порушення міграційного законодавства.

Більше інформації про найпоширеніші питання з трудового законодавства в  умовах воєнного стану можна отримати на  інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.

 

Змінити мову