В області тривають контрольні заходи з метою подолання нелегального обігу та торгівлі пальним

23 березня 2021

На виконання доручення Прем’єр-міністра України та доручення т.в.о. Голови Держпраці України на Тернопільщині інспектори Управління Держпраці проводять позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, промислової безпеки та оформлення трудових відносин у суб’єктів господарювання, що здійснюють зберігання, гуртову та роздрібну торгівлю пальним.

Під час заходів державного нагляду інспектори Управління Держпраці у Тернопільській області звертають увагу на наявність дозволів на виконання робіт та на експлуатацію (застосування) обладнання підвищеної небезпеки, декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки, проведення навчання працівників з питань охорони праці.

Також під час позапланових заходів у суб’єктів господарювання, головний державний інспектор Управління Держпраці Олег Ковальський провів превентивну роботу, роз’яснив вимоги нормативно-правових актів будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском, газового обладнання, дотримання працівниками підприємства охорони праці при транспортуванні та зберіганні балонів, посудин, що працюють під тиском.

Нагадаємо, такі позапланові перевірки викликані системними порушеннями, що мають значний негативний вплив на права, законні інтереси життя та здоров’я людини, захист навколишнього природного середовища та забезпечення безпеки держави.

Змінити мову