Відбулась виробнича нарада з питань найбільш ефективних способів дотримання законодавств про працю

20 липня лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків провів виробничу нараду з питань ефективних способів дотримання законодавства про працю в товаристві з обмеженою відповідальністю «Український інститут біомедичних технологій». У роботі наради взяв участь директор ТОВ «Український інститут біомедичних технологій» професор, доктор медичних наук Володимир Бігуняк та працівники підприємства. 

Під час наради розглянуті питання укладення трудових договорів між працівником і власником, строки виплати заробітної плати, мінімальні державні гарантії в оплаті праці, гарантії та пільги для осіб, що потребують додаткового соціального захисту, гарантії та компенсації для найманих працівників.

ТОВ «Український інститут біомедичних технологій» підприємство, що володіє сучасними технологіями по виготовленню біомедичних матеріалів. Продукція підприємства користується попитом як на території України, так і за кордоном.

Під час зустрічі  були розглянуті питання пільг та компенсацій при роботі у несприйнятливих умовах праці. Присутніх було проінформовано про шкідливі виробничі фактори на виробництві, а також порядок проведення обов’язкових медичних оглядів працюючих в шкідливих умовах праці.

Богдан Марків
лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці

Управління Держпраці у Тернопільській області

Змінити мову