Відбулася виробнича нарада з питань дотримання законодавства про працю та профілактики професійної патології

5 липня лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків провів нараду з працівниками ТЗоВ «Торгпреса». ТЗоВ «Торгпреса» займається реалізацією друкованих видань, канцелярських товарів на території м.Тернополя, районних центрів та міст Тернопільської області.

В роботі наради взяли участь директор підприємства Олег Аронов та фахівці.

Під час наради були висвітлені питання укладення трудових договорів між працівником і власником, гарантії в оплаті праці, гарантії та пільги для осіб, що потребують додатково соціального захисту, гарантії на компенсації найманих працівників. Були розглянуті питання про пільги та компенсації найманих працівників та компенсації за роботу в несприятливих умовах праці.

Детально було висвітлено питання про професійні шкідливості та порядок проходження попередніх та періодичних медичних оглядів.

На прохання присутніх був проведений стислий аналіз епідемічної ситуації в області за І-ше півріччя біжучого року, а також попередній прогноз щодо захворюваності грипом  та гострими респіраторними захворюваннями в осінньо-зимовий період.

Богдан Марків

лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці

Управління Держпраці у Тернопільській області

Змінити мову