З працівниками Теребовлянської обласної станції переливання крові відбулася виробнича нарада з питань профілактики професійної патології

 7 вересня лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків провів нараду з працівниками Теребовлянської обласної станції переливання крові.
Теребовлянська обласна станція переливання крові займається збором, консервацією, зберіганням крові та препаратів крові.
У роботі наради взяли участь головний лікар Ярослав Вінницький та фахівці закладу. Детально були висвітлені питання про професійні шкідливості та порядок проведення періодичних і попередніх медичних оглядів. Надана консультація щодо складання і узгодження списків осіб, що працюють у шкідливих умовах праці.
Під час наради були висвітлені питання укладення трудових договорів між працівником і власником, гарантії в оплаті праці, гарантії та пільги для осіб, що потребують додатково соціального захисту, гарантії на компенсації найманих працівників. Були розглянуті питання про пільги та компенсації найманих працівників та компенсації за роботу в несприятливих умовах праці.

 

Змінити мову