Завершено планову перевірку приватного сільськогосподарського підприємства агрофірми «Горинь»

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Тернопільській області здійснили планову перевірку стану додержання законодавства з питань охорони праці у ПСП А/Ф «Горинь» з 20 по 25 вересня 2018 року.

На підприємстві створена служба охорони праці. З початку року нещасних випадків на виробництві не було. Підприємство також отримало дозвіл на виконання робіт, а також на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Під час перевірки інспектори Управління виявили 40 порушень нормативно-правових актів з охорони праці. За порушення нормативно-правових актів з охорони праці притягнуто до адміністративної відповідальності 4-ох працівників. Виявлено порушення – не ведуться особисті картки обліку спецодягу і засобів захисту, у ремонтній майстерні на двигуні свердлильного верстату відсутній захисний кожух, не заповнено згідно вимог журнали інструктажів з охорони праці на робочих місцях, електрощитові у доступних місцях не закриті на замикаючі пристрої, не проведено опосвідчення стану безпеки електроустановок, електрики не забезпечені індикаторами.

За порушення нормативно-правових актів з охорони праці притягнуто до адміністративної відповідальності 4-ох працівників.

 

Змінити мову