Фахівці Управління під час робочої зустрічі – про умови праці в медичній галузі

26 травня 2023

Посадові особи  відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Управління інспекційної діяльності Південно-Західного міжрегіонального управління  Державної служби з питань праці  Олег Бандура  та  Людмила Крамар провели  інформаційно – роз’яснювальну роботу  щодо дотримання норм законодавства з питань гігієни праці для працівників КНП «Тернопільська  обласна лікарня»  Тернопільської  обласної  ради.

Під час зустрічі  посадовці  роз’яснили вимоги  норм законодавства  щодо створення безпечних і здорових умов праці з метою запобігання нещасних випадків і професійних захворювань, обговорили можливі ризики на робочих місцях та шляхи їх уникнення.

Крім того,  надано консультації з питань організації радіаційного контролю при проведенні медичних рентгенологічних  процедур у  медичному закладі і дозиметричного контролю робочих місць та індивідуальних доз опромінення працівників підприємства.

Зокрема, фахівцями Управління рекомендовано дотримуватися  вимог Наказу №294 від 04.06.2007 р.  – «Про затвердження державних санітарних правил і норм «Гігієнічні вимоги до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів і проведення рентгенологічних процедур».

Особливу увагу приділено питанню своєчасного і якісного проведення медичних оглядів працівників певних категорій, згідно Порядку, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров’я України №246  від 21.05.2007 року.

Наголошено, що роботодавець має забезпечити своєчасне  та організоване проходження працівниками медичного огляду та обстеження, виконання рекомендацій комісії закладу охорони здоров’я та фахівців відділу з питань гігієни праці Управління щодо покращення умов праці та профілактики професійних захворювань.

Змінити мову