Інформаційна кампанія «Виходь на світло!» триває

05 серпня 2022

В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» фахівці Управління Держпраці продовжують відвідувати роботодавців різних сфер діяльності та акцентують увагу на недопустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин. Наголошують, щодо необхідності виплачувати офіційну заробітну плату, сплачувати податки за кожного працівника, тим самим підтримувати економіку країни в умовах воєнного часу.

Так, головний державний інспектор Давлюд Тетяна здійснила відвідування рободавців, що здійснюють підприємницьку діяльність на території міста Тернополя.

У ході відвідування, роботодавців ознайомлено з основними змінами у трудовому законодавстві у зв’язку з набранням чинності з 19 липня 2022 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин».

Працівникам та роботодавцям Тернопільщини продовжують роз’яснювати, що офіційне працевлаштування це стабільне та забезпечене майбутнє.

Більше інформації: на інформаційному порталі: www.pratsia.in.ua консультації засобами зв’язку:   +380-68-134-15-32,  25-48-49

Змінити мову