На Тернопільщині інспектори праці агітують працівників працювати легально, а роботодавців – оформляти трудові відносини

20 січня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці під час превентивних заходів роз’яснюють і працівникам, і роботодавцям про важливості укладання трудових відносин, а також – про застосування новацій у трудовому законодавстві.

Зокрема, працедавцям наголошують на необхідності легалізації ринку праці, порядку оформлення працівника на роботу, основних вимогах нормативно-правових актів, а саме: виплаті заробітної плати, надання відпусток, порядку складання графіків відпусток тощо.

Увагу працівників зосереджено на перевагах офіційного працевлаштування, його соціальних гарантіях та на відповідальному ставленні до вимог безпеки, охорони і гігієни праці.

Крім цього, інспектори праці консультують присутніх з питань застосування змін у трудовому законодавстві у воєнний час та роздають буклети з корисною інформацією, розробленою Держпраці за сприяння проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».

Більше інформації щодо врегулювання трудових відносин під час воєнного стану на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі: https://pratsia.in.ua

Змінити мову