На транспортних підприємствах акцентовано увагу на організації та безпечному виконанні робіт в умовах воєнного стану

20 січня 2023

Посадові особи  Управління інспекційної діяльності   у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці,   продовжують проводити превентивні заходи на підприємствах Тернопільщини з питань безпечної експлуатації транспортних засобів.

Враховуючи  зовнішні ризики, такі  заходи проводяться задля підвищення обізнаності працівників, що можуть виникнути в умовах воєнного стану.

Так, головний державний інспектор Ігор Проць обговорив з керівництвом транспортного підприємства питання організації та безпечного виконання робіт на транспорті, зокрема:

  • функціонування системи управління охороною праці на підприємстві;
  • організації проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці;
  • експлуатація обладнання підвищеної небезпеки;
  • стану охорони праці та промислової безпеки при проведенні робіт з підвищеною небезпекою на період воєнного стану.

Також було зосереджено увагу на виробничих та зовнішніх ризиках, що можуть виникнути в умовах воєнного стану, причинах виникнення нещасних випадків, а також – на створенні здорових та безпечних умов праці для працівників з метою упередження виробничого травматизму.

Більше інформації про найпоширеніші питання з трудового законодавства та безпеки праці в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.

Змінити мову