На Тернопільщині розпочато планову перевірку товариства «Кнауф Гіпс Скала»

07 квітня 2021

Згідно із планом заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці на 2021 рік комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Сергія Буріми та у складі головних державних інспекторів Управління розпочала планову перевірку у товаристві з обмеженою відповідальністю «Кнауф Гіпс Скала».

Посадові особи Управління Держпраці у Тернопільській області упродовж з 6-12 квітня 2021 року перевіряють у товаристві стан додержання вимог законодавства у сферах промислової безпеки, охорони та гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, державного гірничого нагляду.

У рамках заходу, фахівці Управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у товаристві, наголосили на здійсненні комплексних заходів задля покращення стану охорони праці та вдосконалення роботи щодо запобігання травматизму на виробництві. Як зазначили посадовці Управління, важливо здійснювати контроль за додержанням працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, своєчасно виявляти можливості виникнення небезпечних ситуацій на виробництві.

Також керівництво ТОВ «Кнауф Гіпс Скала» закликали долучитись до відзначення Всесвітнього Дня охорони праці у 2021 році, який у цьому році відбуватиметься під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу — інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі».

Змінити мову