Керівництву приватного підприємства «Галіт» наголосили на здійсненні постійного нагляду за технічним станом обладнання

07 квітня 2021

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Іван Маліновський із профілактичним заходом побував у приватному підприємстві «Галіт». Інспектор разом з керівництвом та персоналом підприємства обговорили ключові питання охорони праці та щодо запобігання виробничого травматизму в галузі.

Іван Маліновський рекомендував здійснювати постійний нагляд за технічним станом верстатного обладнання, перед початком роботи перевіряти стан устаткування, здійснювати контроль за організацією технологічних процесів. Інспектор нагадав вимоги правил безпечної роботи з інструментом та пристроями, вимоги правил охорони праці під час холодного оброблення та під час зварювання металів.

Підсумовуючи, інспектор наголосив на обов’язкових пунктах, а саме: до роботи повинні допускатися особи, яким виповнилось 18 років, пройшли попередній та періодичні медичні огляди, навчання та перевірку знань з питань охорони, та забезпечені спеціальним одягом та взуттям, а також засобами індивідуального захисту. На виробництві, як зазначив Іван Маліновський, повинен здійснюватися контроль, спрямований на те, щоб кожен працівник виконував роботи відповідно до посадової інструкції та кваліфікації.

 

Змінити мову