Під час превентивного заходу в Національному заповіднику «Замки Тернопілля» — про безпеку праці під час виконання робіт на висоті

08 вересня 2023

З метою створення безпечних умов праці, усунення потенційних загроз та небезпек для здоров’я, життя трудового колективу та упередження травматизму посадовцями управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці проведено превентивний захід в Національному заповіднику «Замки Тернопілля».

Участь у заході взяли спеціалісти  відділу з питань безпеки праці північного напрямку  Ігор Геляс, Володимир Гута та працівники товариства.

Увагу присутніх було акцентовано на питаннях організації та безпечного виконання робіт. Обговорено питання відповідальності та обов’язків керівників, а також виконавців робіт товариства при підготовці робіт до виконання та додаткових заходах безпеки праці під час виконання робіт на висоті, наявності монтажних поясів та придатності їх до використання. Додатково наголошено на недопустимості приховування виробничого травматизму.

На завершення заходу спільно з керівником служби охорони праці товариства було проінформовано присутніх про подальші кроки щодо покращення стану безпеки праці на підприємстві.

Змінити мову