Працівникам ТОВ «Шредер» – про безпечні та здорові умови праці

08 вересня 2023

Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Людмила Крамар провела інформаційно-роз’яснювальну  роботу щодо дотримання норм законодавства з питань безпеки та гігієни праці для працівників ТОВ «Шредер».

Під час превентивного заходу головним державним інспектором управління за участі представника роботодавця визначено категорії працівників підприємства, які підлягають попередньому (періодичному) медичному огляду  відповідно до гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості і напруженості трудового процесу, а також рекомендовано провести відповідні заходи, спрямовані на оздоровлення умов праці, попередження професійних  захворювань.

Особливу  увагу приділено порядку проведення атестації робочих  місць за умовами праці. Наголошено, що якісно і своєчасно проведена атестація робочих місць дозволяє працівнику реалізувати права на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації  за роботу, залежно від шкідливих та небезпечних виробничих факторів.

Для попередження виникнення професійних захворювань у працівників рекомендовано строго дотримуватись правил гігієни та охорони праці, правильно  використовувати засоби колективного та індивідуального захисту, а також надавати працівникам передбачені законодавством пільги та компенсації  за роботу у шкідливих  умовах праці.

Більше інформації про найпоширеніші питання з гігієни праці та трудового законодавства в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.

Змінити мову