Під час засідання круглого столу у ТзОВ «Терко Авто Град» обговорили ключові аспекти охорони праці

30 квітня 2021

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Сергій Копчук провів засідання круглого столу задля привернення уваги до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці. Захід відбувся з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні на базі товариства з обмеженою відповідальністю «Терко Авто Град».

Інспектор разом з представниками підприємства обговорили ключові питання охорони праці та щодо запобігання виробничого травматизму в галузі. Сергій Копчук розповів присутнім, що відповідно до Указу Президента України щороку, 28 квітня, в країні відзначається День охорони праці.
За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз заходу у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР». Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі, як зазначив інспектор, присвячений питанню зміцнення національних систем безпеки здоров’я на роботі, щоб протидіяти можливим кризам.

Сергій Копчук відзначив, що основною метою державної політики у галузі охорони праці на підприємствах з обслуговування, ремонту та торгівлею автотранспортними засобами залишається збереження життя та здоров’я працівників у процесі трудової діяльності і спрямована на створення належних, безпечних і здорових умов праці, запобігаючи нещасним випадкам та професійним захворюванням.

Змінити мову