У територіальному відділенні Служби судової охорони провели заняття з нагоди Дня охорони праці

30 квітня 2021

Головний державний інспектор Управління Держпраці в області Ірина Корнійчук провела заняття на тему «Створення належних та безпечних умов праці на робочому місці» у територіальному відділенні Служби судової охорони у Тернопільській області, яке відбулось в рамках відзначення Дня охорони праці в Україні.

Девіз Міжнародного дня охорони праці щороку змінюється. Вперше його відзначали в 2003 році. Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи МОП провести заходи до дня охорони праці під гаслом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».
Право на безпечні і нешкідливі умови праці визнано в Україні одним із конституційних прав людини і громадянина. Стаття 43 Конституції закріплює право людини і громадянина на належні безпечні і здорові умови праці, не допускаючи винятків.
Під час заходу обговорили питання дотримання вимог нормативних актів з охорони праці під час виконання трудових обов’язків, створення безпечних умов праці на робочих місцях, проаналізували причини смертельних нещасних випадків на виробництві в області в 2021 році. Особливу увагу приділили питанню створенню превентивної системи управління охороною праці за допомогою системи оцінки управління ризиками, системи так званого попереджувального підходу, а не реагування на випадки, які вже сталися.

 

Змінити мову