З інженерами охорони праці професійно-технічних закладів освіти обговорили питання здорових умов навчання і праці

30 квітня 2021

На базі начально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області відбувся семінар з інженерами охорони праці професійно-технічних закладів освіти області на тему «Захисти себе сам».  У проведенні заходу взяла участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Ірина Корнійчук.

Тематика заходу охоплювала питання забезпечення здорових і нешкідливих умов навчання і праці в закладах професійно-технічної освіти, заходи з попередження травматизму з учнями та працівниками під час навчально-виховного процесу.

Ірина Корнійчук поінформувала присутніх про стан травматизму у закладах освіти області, основні порушення нормативно-правових актів з охорони праці, які виявляються під час проведення планових перевірок, проведення профілактичних заходів щодо покращення стану охорони праці.

На завершення заходу  продемонстровано відеоматеріали з питань безпеки праці «Безпека праці з усмішкою»  для заохочення учнів до дотримання вимог охорони праці під час виконання робіт та використання відеоматеріалів під час проведення практичних занять.

Змінити мову