Про створення належних умов праці на нараді для працівників підприємства «Булат»

19 квітня 2019

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці у ТОВ «Булат» відбулася нарада, присвячена питанню створення належних умов праці для працівників підприємства, участь у якій взяв лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків.

ТДВ «Булат» займається литвом виробів із сталі та чавуну, а сировиною для виробництва є український  металобрухт. Підприємство виготовляє як складні, так і прості відливи, здійснює подальшу обробку до готового виробу.

Ливарне виробництво «Булат» виробляє вироби, які мають сферу застосування в сільгосптехніці, машинобудуванні, при виготовленні компресорів та електродвигунів, декоративних елементів.

На виробництві функціонує модельна ділянка, сталеплавильна та чавунно-ливарне виробництво, механоскладальне виробництво та відділ технічного контролю.

У роботі наради з питань профілактики професійної патології серед працівників ТДВ «Булат» взяли участь керівники виробничих підрозділів.

Богдан Марків детально висвітлив питання професійних шкідливостей працівників підприємств (моделювальними, формувальники, ливарники, обробники механічних виробів та деталей, працівники складів, вартівники, кухарі та інші).

Металургія є одним з найбільш шкідливих виробництв. На здоров’я працівників впливають такі виробничі шкідливості, як шум, вібрація, електромагнітні випромінювання, перепади високих та низьких температур, теплове та інфрачервоне випромінювання, значні фізичні навантаження, загазованість повітря виробничої зони та інше.

Також обговорили питання своєчасності проходження попередніх та періодичних медичних оглядів працюючих у шкідливих та важких умовах праці, а також покращення умов праці і побуту.

Богдан Марків

Лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці

Управління Держпраці у Тернопільській області

Змінити мову