Фахівці відділу підвищеної небезпеки Управління консультували працівників ТОВ «ОСП Корпорація Ватра»

19 квітня 2019

Начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Віктор Мовчан та головні державні інспектори відділу Іван Маліновський та Богдан Коропатницький взяли участь у консультативній нараді для працівниками підприємства «ОСП Корпорація Ватра».
Віктор Мовчан наголосив на проведенні виробничих навчань та інструктажів з охорони праці, створенні належних санітарно-гігієнічних умов для працівників підприємства, проаналізував стан травматизму в машинобудівній галузі.
Головний державний інспектор Іван Маліновський звернув увагу на безпечне виконання робіт з електроінструментом та переносними світильниками. Розповів присутнім про безпечне виконання робіт на пресах та контролю забезпеченою експлуатацією верстатного обладнання.
Головний державний інспектор Богдан Коропатницький наголосив на належній організації та безпечній експлуатації і ремонту обладнання, що працює під тиском, а також на дотриманні Правил з охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.

Змінити мову