Проведена нарада з питань профілактики коронавірусної інфекції

07 жовтня 2021

Лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків, спільно з Головним Державним інспектором сектору з питань експертизи умов праці Тарасом Марцинівом провели нараду з питань організації та проведення заходів щодо профілактики коронавірусної інфекції в комунальному не комерційному підприємстві «Тернопільський Обласний центр служби крові » Тернопільської Обласної Ради.

В роботі наради взяли участь директор КНП «Тернопільський Обласний центр служби крові» ТОР директор кандидат медичних наук Петро Лучанко та керівники структурних підрозділів установи.

В ході наради було проаналізовано стан вакцинації COVID -19 фахівців закладу, станом на 1 жовтня 2021 року провакциновано понад 90 % працюючих.

Обговоримо питання забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, їх раціональне та правильне використання, зберігання та наявності дезінфекційних засобів.

Під час наради надана консультація щодо організації та проведення періодичних медичних огядів працюючих в шкідливих умов праці.

Змінити мову