Відбулась робоча зустріч в консультативній поліклініці Університетської лікарні

08 жовтня 2021

Лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан  Марків спільно з головним державним інспектором сектору з питань експертизи умов праці Тарасом Марцинівом провели робочу зустріч з питань профілактики коронавірусної інфекції серед медичних працівників та пацієнтів.

В робочій зустрічі  взяла участь завідувач консультативною поліклінікою комунального некомерційного підприємства  «Тернопільська Університетська лікарня»  Тернопільської обласної Ради Ірина Синиця. Під час зустрічі обговорені питання профілактики COVID-19 серед працівників поліклініки та пацієнтів, хід проведення періодичних медичних оглядів працюючих у шкідливих умовах праці за 9 місяців 2021 року, вакцинація проти COVID-19 фахівців поліклініки.

В ході зустрічі намічені заходи по своєчасному та якісному проведенню медичних оглядів працюючих в шкідливих та важких умовах праці в 4 кварталі 2021 року.

Під час зустрічі акцентувалась увага на забезпечення працівників поліклініки засобами індивідуального захисту, сучасними дезінфекційними засобами, а також їх повсякденному використанні.

Надані рекомендації щодо провітрювання приміщень та дотримання температурно-вологістного режиму в установі.

Проведена консультація щодо атестації робочих місць для працюючих у шкідливих умовах праці (рентгенологи, фахівці УЗД та ін..)

Змінити мову