Проведено нараду з працівниками комунальної галузі з питань безпеки та гігієни праці

11 червня 2024

Посадові особи управління інспекційної діяльності у Тернопільській області  Південно-Західного міжрегіонального управління  Державної служби з питань праці Людмила Крамар та Ірина Корнійчук провели нараду з працівниками Комунального підприємства теплових  мереж  «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради, в роботі якої взяли участь представники  адміністрації та трудового колективу.

Під час заходу фахівці управління зосередили увагу на ризиках та небезпеках, які можуть виникнути на робочих місцях підприємства, проаналізували основні причини нещасних випадків та професійних захворювань працівників у комунальній галузі та обговорили заходи задля попередження виробничого травматизму і професійних  захворювань.

Окрім того,  під час наради   розглянули  питання:

– проведення інструктажів, навчання та перевірки знань з питань охорони праці;

– забезпечення та використання засобів індивідуального захисту працівниками під час виконання робіт;

– організації та проведення обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій;

– проведення атестації робочих місць за умовами праці;

– надання працівникам передбачених законом пільг та компенсацій за роботу у шкідливих умовах праці;

– впровадження програм психосоціальної підтримки працівників на робочих місцях.

Також присутні мали можливість поспілкуватися у форматі питання – відповідь, дискутувати на теми з питань охорони та гігієни праці.

Більше інформації про найпоширеніші питання з гігієни праці та трудового законодавства в умовах дії воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі  Держпраці http://pratsia.in.ua

 

Змінити мову