Проведено превентивний захід з питань організації та проведення медичних оглядів працівників підприємства та порядку отримання дозвільних документів

14 вересня 2023

Фахівці управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління  Державної служби з питань праці  Олег Бандура  та Людмила Крамар провели інформаційне відвідування підприємства КНП «Тернопільський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер»  Тернопільської обласної ради.

Посадові особи управління надали роз’яснення працівникам підприємства з питань організації та створення безпечних умов праці, оформлення документів для організації та проведення медичних оглядів працівників певних категорій, зайнятих на важких роботах, роботах із  шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, та щорічно для осіб до 21 року, згідно Наказу МОЗ України №246 від 21.05.2007 року.

Окрім того, представники управління надали роз’яснення щодо порядку отримання дозвільних документів медичною установою на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, в тому числі щодо  роботи в зоні дії іонізуючого випромінювання.

Під час зустрічі також розглянуто питання атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам передбачених законом пільг та компенсацій  за роботу у шкідливих умовах праці.

Більше інформації про найпоширеніші питання з гігієни праці та трудового законодавства в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці  https://pratsia.in.ua.

Змінити мову