Тернопільщина: за участі працівників підприємства хімічної галузі проведено тематичний тренінг з імітацією реальних дій

08 вересня 2023

Посадові особи управління  інспекційної діяльності  у Тернопільській області Південно- Західного міжрегіонального  управління Державної служби з питань праці провели тематичний тренінг з імітацією реальних дій на тему «Засоби індивідуального захисту при виконанні робіт з шкідливими речовинами  на підприємствах хімічної промисловості».

Участь у заході взяли заступник начальника управління-начальник відділу Олександр Мисак та головні державні інспектори Олег Ковальський і Василь Щудла та працівники підприємства.

Тренінг відбувся на одному з підприємств хімічної галузі   ТОВ «ІНТЕРФОМ-ЗАХІД».  Метою заходу було :

– організація безпечного виконання робіт на робочому місці з використанням шкідливих речовин;

– використання засобів індивідуального захисту;

– практичні навички при ліквідації аварійних ситуацій.

Під час тренінгу було акцентовано увагу на використанні засобів індивідуального захисту та на дотриманні інструкцій з охорони праці, методичних вказівок щодо застосування окремих речовин. Також було відпрацьовано організацію дій працівників  при роботі з шкідливими речовинами.

Підбиваючи підсумки проведеного тренінгу, посадовці Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці та учасники заходу зазначили,   що навчання підвищують рівень безпеки робіт, дають позитивний результат для безпечної організації робіт та  рівень охорони праці, рівень захисту працівників від професійних ризиків та забезпечує безпеку і охорону здоров’я .

Змінити мову