Проведено робочу нараду з відділом міграційної поліції ГУНП у Тернопільській області
02 червня 2023Відбулась робоча нарада між представниками Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці та міграційної поліції ГУНП у Тернопільській області.
![](https://te.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/img-3077-300x225.jpg)
У заході взяли участь: заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці Віктор Андрійчук, начальник управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Тетяна Піхурська, заступник начальника управління- начальник відділу з питань праці північного східного напрямку Юрій Коваль, заступник начальника відділу з питань праці східного напрямку Роман Бица, начальник відділу міграційної поліції ГУНП у Тернопільській області Олександр Буняк та заступник начальника відділу Тарас Гуменний.
Робоча зустріч провелась з метою посилення співпраці у напрямку недопущення створення умов для торгівлі людьми.