Тернопільщина: переваги легальної зайнятості в умовах воєнного стану

10 травня 2024
З метою обізнаності громадян щодо переваг легальної зайнятості, підвищення мотивації до офіційного оформлення трудових відносин – головний державний інспектор відділу з питань праці північно-східного напрямку управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці взяла участь у черговому засіданні клубу для безробітних осіб на тему «Переваги легальної зайнятості в умовах воєнного стану», організованому фахівцями Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості.
На зустрічі обговорено порядок оформлення трудових відносин в умовах воєнного стану та роз’яснено, що укладені належним чином трудові договори гарантують соціальний захист та безпечні умови праці, оплату відпусток та листка непрацездатності у випадку хвороби працівника.
Також, поінформовано – як не стати жертвою примусової праці та уникнути потрапляння у трудове рабство. Присутні отримали відповіді на актуальні питання, які виникають в процесі трудових відносин між працівником та роботодавцем.
Більше інформації про найпоширеніші питання трудового законодавства в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.
Змінити мову