Тернопільщина: під час семінару – про послідовність дій у разі застосування у навчальних закладах аварійних джерел живлення в умовах воєнного стану

16 листопада 2022

Головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Тернопільській області Іриною Корнійчук проведено семінар-наради з керівниками підрозділів та інженерно-технічними працівниками 5-ти навчальних закладів області щодо виконання робіт підвищеної небезпеки.

Особлива увага присутніх була приділена експлуатації опалювального обладнання та послідовності дій обслуговуючого персоналу у разі застосування закладом аварійних джерел живлення в умовах воєнного стану.

Також фахівець Управління Держпраці проаналізувала стан виробничого травматизму в області в освітній галузі за поточний та минулий роки та акцентувала увагу на важливості дотримання основних профілактичних заходів задля його зменшення та попередження.

Наголосила на здійсненні постійного контролю безпосередніми керівниками робіт за дотриманням вимог працівниками нормативно-правових актів з охорони праці безпосередньо на робочих місцях (виробничі майстерні, котельні, харчоблоки, гуртожитки).

Більше інформації як працювати безпечно на інформаційному сайті Держпраці https://pratsia.in.ua/safe_work.php.

 

Змінити мову