На Тернопільщині лісовики під час тренінгу відпрацьовувати безпечне виконання лісосічних робіт

18 листопада 2022

посадові особи відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері  на транспорті та зв’язку Управління Держпраці провели практичний тренінг для працівників лісового господарства з метою відпрацювання безпечного виконання лісосічних робіт під час звалювання дерев бензомоторною пилою.

Тренінг проводився на базі ДП «Чортківське лісове господарство». Практичне відпрацювання зазначених робіт є досить актуальним у зв’язку із високим виробничим травматизмом в лісовій галузі останні кілька років.

Фахівці Управління Держпраці наголосили, що саме у лісовій галузі більшість робіт з підвищеною небезпекою, для проведення яких потрібне дотримання вимог з безпеки праці, дотримання експлуатаційної документації та карт технологічного процесу.

Перед початком проведення тренінгу, працівники були забезпечені усім необхідним інструментом та допоміжними пристроями, а також  спецодягом та спецвзуттям відповідно до  вимог з безпеки праці.

Інспектори спільно із відповідальними особами лісового господарства  організували практичне відпрацювання безпечного виконання підготовчих робіт при санітарній вибірковій рубці, а також безпосередньо виконання звалювання дерева у двох варіантах: з використанням звалювальної вилки та двох  клинків.

Більше інформації про найпоширеніші питання з трудового законодавства та безпеки праці в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.

Змінити мову