Тернопільщина: підписано Угоду про співпрацю та взаємодію між Південно-Західним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці та Тернопільським обласним центром зайнятості

26 березня 2024

22 березня 2024 року у приміщенні Тернопільського обласного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу з питань зниження рівня незадекларованої праці, попередження порушень трудових прав працівників, проведення спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання щодо дотримання законодавства про працю, охорону праці.

Участь у заході взяли посадовці Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці, Тернопільського обласного центру зайнятості та Тернопільської міської ради.

Під час засідання обговорено виконання плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму та сприяння відновлення економіки на 2024 рік, за І квартал 2024 року.

Після завершення заходу, начальник Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Богдан Сагайдак та директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький підписали Угоду про співпрацю та взаємодію.

Угода передбачає проведення спільної інформаційної-роз’яснювальної роботи, спрямованої на зниження рівня незадекларованої праці у Тернопільській області, в рамках якої заплановано обмін досвідом роботи, проведення навчань, спільних семінарів, нарад, круглих столів, інформаційних відвідувань роботодавців, інформування молоді про правила трудових відносин, ризики і наслідки незадекларованої праці та трудової експлуатації, зокрема, в умовах воєнного стану тощо.

Більше інформації про найпоширеніші питання трудового законодавства можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.

Змінити мову