На Тернопільщині інспектори консультують щодо дотримання норм трудового законодавства, запобігання нещасних випадків та з питань гігієни праці

26 березня 2024

Головні державні інспектори управління інспекційної діяльності в Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці провели робочу зустріч з представниками Комунального некомерційного підприємства “Зборівська лікарня” Зборівської міської ради та приватного акціонерного товариства “Добра вода”.

Фахівці управління роз’яснили вимоги законодавства про працю стосовно укладення трудових договорів в умовах воєнного стану, у тому числі, особливості оформлення трудових відносин з внутрішньо переміщеними особами.

Зосередили увагу на належній організації виробничого процесу, на важливості проходження працівниками медичних оглядів, навчання та перевірки знань, цільових та інших видів інструктажів тощо.

Наголошено, що психосоціальна підтримка на роботі відіграє ключову роль у забезпеченні продуктивності працівників. Ментальне благополуччя працівників є вкрай важливим, тому впровадження програми психосоціальної підтримки допоможе краще впоратися зі стресом, конфліктами та іншими негативними аспектами, які можуть виникати у процесі роботи.

Крім цього, під час заходів, посадовці застерегли щодо неприпустимості застосування прихованої зайнятості, примусової праці, мобінгу і дискримінації, а також щодо дотримання прав осіб з інвалідністю.

Більше інформації про найпоширеніші питання трудового законодавства можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.

Змінити мову