На Тернопільщині провели тренінг з питань безпеки праці під час роботи в хімічній лабораторії

22 березня 2024

Фахівцями Управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено тренінг з імітацією реальних дій на робочому місці на тему «Безпека праці під час роботи в хімічній лабораторії» на переробному підприємстві.

Захід проводився в фізико-хімічній лабораторії заводу за участю представників служби охорони праці підприємства, начальника лабораторії, лаборантів.

Перед початком тренінгу Ірина Корнійчук нагадала учасникам заходу основні вимоги безпеки під час роботи в хімічних лабораторіях, ознайомила з пам’яткою, яку фахівці розробили для працівників лабораторій. Також обговорили алгоритм безпечного виконання робіт з хімічною речовиною в витяжній шафі та які шкідливі та небезпечні виробничі фактори можуть вплинути на працівника при виконанні даної роботи.

Охорона праці являє собою комплекс технічних і організаційних заходів, які спрямовані на попередження травмування обслуговуючого персоналу на виробництві, шкідливого впливу небезпечних факторів, які викликані умовами праці.

Учасники заходу виконали роботи з врахуванням вимог безпеки та використанням засобів індивідуального захисту, продемонстрували на робочому місці володіння навичками та знаннями з питань охорони праці.

На завершення тренінгу обговорили організаційні та технічні заходи щодо створення безпечних умов виконання робіт в лабораторіях задля попередження нещасних випадків на виробництві.

Більше інформації про найпоширеніші питання з охорони праці в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.

Змінити мову