З представниками Укртрансбезпеки обговорили питання детінізації праці та безпеки працівників, задіяних на автомобільному транспорті

22 лютого 2021

В Управлінні Держпраці у Тернопільській області відбулась спільна нарада за участю Віталія Мариновського та керівника Управління Укртрансбезпеки в області Ігоря Табаки, під час якої обговорили питання детінізації праці, безпеки та захисту здоров’я працівників, які задіяні у робочому процесі на автомобільному транспорті. Участь у нараді також взяли перший заступник начальника Управління Держпраці в області Сергій Буріма, начальники відділів Управління Ігор Хаврівський та Віктор Андрійчук.

Під час наради зосереджено увагу на питанні легалізації трудових відносин у сфері автотранспорту та дотримання вимог законодавства про працю. Також акцентовано на питанні безпеки та захисту здоров’я працівників. На жаль, значна частина нещасних випадків на виробництві стається внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Актуальним є належне проходження перед- та післярейсових медичних оглядів водіїв, нагляд за технічним станом транспортних засобів. Допускати до керування транспортними засобами потрібно тільки тих працівників, які пройшли відповідне навчання та отримали відповідну кваліфікацію до керування транспортними засобами.

Відтак з метою подолання незадекларованої праці та попередження виробничого травматизму на автомобільному транспорті учасники домовились про співпрацю щодо здійснення спільних інформаційних та контрольних заходів на території області.

Змінити мову