Заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк з дводенним робочим візитом відвідала Полтавщину

16 березня 2023

На виконання доручення Голови Держпраці Ігоря Дегнери, заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк, начальник відділу з питань безпеки праці в АПК Микола Радіонов та головний спеціаліст відділу з питань трудових відносин Держпраці Оксана Сатаніна відвідали з робочим візитом Полтавщину.

У ході зустрічі з начальником Північно-Східного міжрегіонального управління Держпраці Олександром Розумним та посадовими особами установи були обговорені основні напрями роботи в період воєнного стану. Поставлені акценти на проведенні інформаційно-роз’яснювальних заходів, спрямованих на запобігання випадкам незадекларованої праці та торгівлі людьми; на наданні кваліфікованої методичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та суб’єктам господарювання з питань охорони та гігієни праці, зайнятості населення та психосоціальної підтримки працівників.

Алла Горбатюк наголосила також на необхідності надання фахівцями управління консультаційної та практичної допомоги суб’єктам господарювання з питань отримання документів дозвільного характеру та інформування щодо особливостей одержання адміністративних послуг в умовах воєнного стану.

Окреслила важливість превентивно-роз’яснювальної роботи задля належного функціонування підприємництва регіону, захисту усіх працюючих в умовах війни та підтримки економічного фронту держави.

 

Змінити мову