Проведено превентивний захід з питань дозиметричного контролю робочих  місць  для  працівників  медичного  закладу

25 травня 2023

Посадові особи  відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Управління інспекційної діяльності Південно-Західного міжрегіонального управління  Державної служби з питань праці  Олег Бандура  та  Людмила Крамар провели  інформаційно – роз’яснювальну роботу  щодо дотримання законодавства з питань безпеки та гігієни праці для КНП «Тернопільська стоматологічна поліклініка» Тернопільської міської ради.

Під час інформаційного відвідування фахівцями Управління надано роз’яснення  щодо питань дозиметричного контролю робочих місць та індивідуальних доз опромінення працівників підприємства.

Зокрема, акцентовано увагу на дотриманні  вимог Наказу Міністерства охорони здоров’я України №54 від 20.05.2005 р.  –  «Про затвердження санітарних правил «Основні санітарні правила забезпечення радіаційної безпеки  України»  та  Наказу №294 від 04.06.2007 р.  – «Про затвердження державних санітарних правил і норм «Гігієнічні вимоги до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів і проведення рентгенологічних процедур».

Під час заходу також було обговорено особливості умов праці працівників стоматологічної поліклініки.

Фахівцями відділу з питань гігієни праці Управління взято участь в оформленні  Заключного акта за результатами періодичного медичного огляду працівників підприємства за 2023 рік та надано рекомендації щодо покращення умов праці та профілактики професійних захворювань, які обов’язкові  для  виконання.

При підписанні Заключного акта представник медичного закладу надав інформацію про виконання заходів, запропонованих у Заключному акті за попередній рік та інформацію щодо осіб, які не пройшли медичний огляд та причин, з яких вони не пройшли медичний огляд.

Більше інформації про найпоширеніші питання з гігієни праці та трудового законодавства в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі  Держпраці http://pratsia.in.ua/.

 

Змінити мову